Casa se află pe plajă și este nevoie de 10 secunde de la pat la mare :) Dacă nu doriți să gratar pe o vatră de piatră, restaurante sunt 50 m de casa. Convenabil pentru copii, deoarece există loc de joacă și de plajă a rotunjit pietricele.
Unități de cazareDepozitul este de 20% din prețul total. Ora de sosire este începând din 23 și 9am ora de plecare.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Pretul include parcare, lenjerie de pat și prosoape, hârtie igienică, gaze, apă caldă, utilizați șemineu (gratar), bucataria este bine echipata. Vin și ulei de măsline, dacă se dorește.
Soția mea și cu mine am rămas aici pentru luna de miere. Era foarte curat și aveam tot ce aveam nevoie. Acest apartament are cel mai romantic balcon pe care il poti imagina. Vedere frumoasă la mare cu vedere la plajă și intimitate completă cu intrare separată. Foarte fericit.
Ooooo buna draga Magda. Mă bucur să aud de la tine si fericit ca ai avut un moment bun. stați bine Juraj
Am avut o mare de timp la aceasta casa. Apartamentul nostru a fost A4 si are o pridvor mare la umbra asa ca am merge direct de la mare la pridvor. Într-o zi m-am trezit și m-am dus să înoate direct, mi-a luat 6 secunde. Gazdă a fost plăcut și pește proaspăt la grătar pentru noi. Copiii noștri au avut o mulțime de loc pentru a juca.I recomanda pentru oamenii cu copii mici.
Bună ziua Nadia Este foarte frumos pentru a vedea ce ai scris, vă mulțumesc. Salutați la puțin Katka :) Juraj