Ooops, se pare că această proprietate nu mai este disponibilă. Nu vă panicați, vă asigurăm o minunată ofertă de cazare similară în orașul Pag Povljana și regiunea Insule croate !

Apartament Maris -
Pag Povljana - Insule croate

preț de la LEI 2.850 pe noapte

Mai multe despre proprietar
Descriere detaliata

Bine ați venit la Apartamentul Maris! Noul nostru apartament cu o vedere frumoasă la mare este situat la doar 70 de metri de frumoasa plajă din Dubrovnik, înconjurată de palmieri. În mai puțin de un minut de mers pe jos vă puteți bucura de marea cristalină sau vă puteți relaxa într-una dintre cafenelele și restaurantele din apropiere. Apartamentul are două dormitoare confortabile, o bucătărie complet utilată și un living spațios, decorat în tonuri luminoase, de coastă, cu detalii mediteraneene - locul perfect pentru o vacanță relaxantă și plăcută. Fiecare cameră are propriul aer condiționat. Pentru confortul dumneavoastră, este oferit un loc de parcare gratuit. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideal pentru o vacanță în familie. Magazinul este la doar 5 minute de mers pe jos. În apropiere, la un minut de mers pe jos, există o brutărie cu pâine proaspătă și o tarabă cu fructe și legume locale.

Citește mai mult Unități de cazare
Preț de la LEI 560 pe noapte
ID: 82374 A4+4 Apartament pentru patru persoane, cu patru paturi suplimentare (65 m2)
InternetAer condiţionatTVBaieBucătărie Mai multe detalii
Preț de la LEI 560 pe noapte
Preț de la
LEI 560 / noapte
Mai multe informații
Plăți și termeni

La confirmarea rezervării, este necesară plata unui avans de 30% din suma totală prin transfer bancar. Restul sumei se plătește în numerar în ziua sosirii. Check-in / Check-out: Sosire (check-in): de la ora 16:00 Plecare (check-out): până la ora 10:00 Taxa de turist este inclusă în preț. Sejur minim: 5 nopți.

Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Distante
  • Mare 70 m
  • Plajă 70 m
  • Centru 500 m
  • Alimentara 200 m
  • Restaurant 70 m
  • Farmacie 500 m
  • Aeroport 55 km
Tip plajă
Plaje de prundis
Irena Kulusic
Vorbește:
Croată
Engleză
Germană
Puncte de interes în apropiere Apartament Maris
Ai fost cazat aici? Scrie un comentariu!
Ultimele anunturi
Apartament Branka Čiovo Okrug Gornji, Insule croate
Apartament Penthouse Adela Vir, Insule croate
Apartamente City Center 4 & 6 Makarska, Regiunea de Split
Apartamente Kamena Pižolot 2 Tučepi, Regiunea de Split