Apartamente complet echipate într-o zonă liniștită din DIKLA. SITUAT CHIAR LÂNGĂ MARE, cu o priveliște minunată la mare. Facilitatea este situată la 300 m de centrul orașului DIKLA și la 20 m de plajă și mare, la nord-vest de orașul Zadar, la 3 km de centrul vechi al orașului și chiar lângă zona turistică Puntamika, unde turistul satul Diklo este situat. O statiune de vara de elita langa Zadarul vechi de 3000 de ani, cunoscuta pentru vilele si casele sale private, si toata infrastructura necesara pentru o vacanta placuta. În Diklo veți găsi piscine frumoase și ușor accesibile, le recomandăm familiilor cu copii. Plajele cu pietriș sunt bine dotate cu facilități suplimentare pentru divertisment și recreere, există terenuri de sport în sat în sine, puteți alege între sporturi de uscat și acvatice (tenis, baschet, fotbal, navigație, centru de fitness etc.). Dacă sunteți în căutarea de divertisment, există multe cafenele și restaurante. Diklo este un sat situat în inima Dalmației, lângă orașul Zadar. Este un loc ideal pentru o vacanta linistita fara aglomeratie de vara, mai ales pentru familiile cu copii.
Citește mai mult Unități de cazareRezervarea trebuie confirmată prin plata unui avans de 25% în contul bancar, iar restul se plătește la sosirea la apartament. Ora de sosire in apartament este la ora 14, iar ora de plecare din apartament este pana la ora 10. Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareDragi oaspeți, rambursarea avansului în caz de anulare a rezervării cu până la 60 de zile înainte de data sosirii.
În apartamentul nostru veți găsi hărți ale orașului și împrejurimile sale, ghiduri și toate informațiile importante despre orașul Zadar și împrejurimile sale. Vă putem oferi și organiza un taxi, vă putem recomanda și excursii în parcurile naționale Krka, Plitvice, Kornati și Paklenica, cu care orașul Zadar este înconjurat insulele Ošljak și Ugljan (15 minute cu feribotul) sau plaja de nisip Saharun.
Toate cuvintele de laudă sunt pentru Ante și familia sa, o unitate plăcută și liniștită, aproape de mare și de plajă, apartamentul a fost ordonat, totul a fost așa cum ne-am propus. Suntem foarte mulțumiți de tot ce ni s-a oferit. Recomandat tuturor celor care doresc să se relaxeze și să se bucure de apartamentul Budanko, Diklo. Sper să vă revedem.
Dragă/Dragă, vă mulțumim foarte mult că v-ați făcut timp să ne împărtășiți impresiile dumneavoastră. Apreciem sincer cuvintele dumneavoastră frumoase și ne bucurăm să auzim că v-a plăcut șederea la noi în apartament. Sperăm să vă găzduim din nou în curând. Cu stimă, Ante