Pentru un tratament de neuitat atunci când vizitați orașul Biograd na Moru, stați în camerele noastre Deluxe Elizabeta. Facilitatea este situată în centrul orașului și aproape de plaja Dražica. Aceste camere spațioase și dotate superb vor satisface chiar și cei mai pretențioși oaspeți, care, mai presus de toate, prețuiesc calitatea și eleganța. Camerele decorate elegant sunt dotate cu: un pat de 160, 00x200, 00 (cm) și o baie privată spațioasă. Pe lângă un pat luxos de dimensiuni mari, patul are și o căptușeală din piele tapițată de design modern, ceea ce conferă camerei o atmosferă specială de căldură în timpul șederii. În plus, camera are TV LCD, zonă de relaxare și aer condiționat. Toți oaspeții au parcare gratuită și Wi-Fi gratuit. Stați în camerele noastre și experimentați Biograd na Moru cu plăcere.
Citește mai mult Unități de cazarePlata se face în contul curent, în numerar, a rezervărilor cu o plată în avans de 30% din suma totală. Ora ideală de sosire a oaspeților este de la 13:00 la 14:00, iar ora de plecare până la 10:00 (cu posibilitatea de acord).
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervarePosibilitatea micului dejun cu taxă suplimentară !!! Gazda oferă posibilitatea excursiilor organizate de o zi în împrejurimile Biogradului (Ravni kotari, Bucovina, Zrmanja-rafting, Parcul Natural Lacul Vrana, Parcul Național Krka, Paklenica-paintball, vizită la o gospodărie rurală)