Apartamentul este la primul etaj al casei noastre, de 20 de metri de mare, cu două terase mari cu vedere la mare și insula Hvar. Intrare separată la apartament. Aer și au acces la internet wireless. Două dormitoare mari, baie, bucatarie, sala de mese și hol Avantajul de apropierea de mare, plaja, orașul și restaurante. Noi, ca gazdele am stat pe teren, apreciem intimitatea dumneavoastră și noi suntem mereu aici dacă aveți nevoie de ajutor .. Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați, vom răspunde la fiecare cerere.
Citește mai mult Unități de cazareRezervari, sosire și de plecare de aranjament.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Puteți folosi șemineu pentru grill in curtea din spate a casei noastre. În Bol, puteți închiria o barcă, biciclete, auto, surf.Postoje diverse facilități sportive. Centru de tenis cu scoala de tenis, windsurfing școală, școală de scufundări, sporturi nautice. De la Bol organiza excursii cu barca la Hvar, Dubrovnik.
Ne place să ne gândim înapoi la noastre de vacanță cu Branka și Ante. Bol este o statiune minunata. Ne-am simtit la familie Koljatić imediat la usurinta. Există gazde foarte utile. Apartamentul este foarte spatios si bine decorate, așa că includesa tot ce ai nevoie. Cele două terase sunt un vis. Nu am avut niciodată avut un astfel de priveliște frumoasă într-un apartament de vacanță. Apartamentul este situat într-o parte liniștită Koljatić Bol, dar la câțiva pași de centrul erntfernt unde vârstă de 18 ani, fiul nostru foarte mult sa bucurat de viața de noapte. Putem Branka și Ante Koljatić gazdă recomandăm
Un mare MULTUMESC
Stimati domni, Ne-ar dori să vă mulțumesc pentru sejurul dvs. din Bol a ales apartamentul nostru, feedback-ul dvs. pentru a ne premii pozitiv. Salutări de la Bol Branka și Ante
Am fost a doua oară în acest apartament. Pentru clienți mele anterioare pot adăuga doar că-mi place acest loc și oamenii care trăiesc acolo. Condu și vedea și se încadrează în dragoste cum am făcut eu.
Multumesc pentru comentariu
Este plăcerea noastră, atunci când oaspeții noștri se simt bun venit. Sper să te văd din nou. Salutari Branko și Toni
Apartament Branka și Toni este locul perfect pentru a rămâne în Bol - este un apartament frumos, mai frumos decat pare in poze, cu doua balcoane uitat peste mare, în partea veche liniștită a orașului, departe de biți turistice nebun. Casa este înconjurată de bougainvillea si bucataria este foarte bine echipat. Branka și Toni sunt oameni minunat, și foarte bun și util. La câțiva pași distanță este apa cristalina si plaja mănăstire minunat. Nu se poate aștepta să se întoarcă din nou!
Vă mulțumim pentru Clare comentariu
De asemenea, suntem fericiți atunci când oaspeții noștri doresc să se întoarcă la noi. Bună ziua Branko și Toni
Apartamentul este situat în partea veche a Bol direct la pereții de cheu. Drumurile sunt acolo atât de strâns încât nu pot conduce mașini. O pace minunat. Puteți auzi scârțâitul de pescărușii și valurile bate pe pereți de cheu. Apartamentul mare de trenuri este curat și complet mobilate. Dacă lipsește ceva, vă rugăm să Branka și Toni cere, ele sunt foarte utile largi si primitoare. Ne-ar dori să vină înapoi.
Vă mulțumim pentru comentariul tau
Ne bucurăm să vă avem cu noi petrecut o vacanță minunată. Vă sunt întotdeauna binevenite pentru noi. Bună ziua Branko și Toni.
Am fost primit foarte călduros de către gazdă și de îngrijire / apartament lasă nimic de dorit! Pentru intrebari, proprietarii sunt întotdeauna disponibile, acestea trăiesc în apartamentul de mai jos. Dar ei nu sunt insistent, vă puteți proteja intimitatea foarte bine. Bol este pur și simplu uimitor, sport, divertisment și oportunități de relaxare la fel de disponibile. Apartamentul este situat aproape direct pe malul mării, puteți auzi valurile, dar nu este departe de centrul orașului. În aproximativ 300 de metri este deja de port și de promenada de funcționare sub casa practic peste. Înot într-o câțiva metri, mai multe plaje mici, aproape în afara casei. În apartament se aude foarte puțin zgomot, este foarte curat și bine întreținute, cu vederi minunate la mare. Pentru familii, solicitanții de pace și iubitorii de sport recomandat la fel. Nu este cu adevarat potrivit pentru persoanele cu dificultăți de mers, deoarece apartamentul este accesibil doar prin intermediul unor pasi. Am iubit-o și va veni cu siguranta din nou! JanetK din Austria
Am stat la apartamentul domnului Koljatic 15-22 august. Apartamentul este situat la câteva minute de centrul de Bol, este spatios, foarte confortabil și se potrivește perfect cu descrierea furnizată de pe site-ul web. Cea mai mare surpriză a fost punctul de vedere incredibil de mare, care vă puteți bucura de pe terasă și de la balconul uneia dintre camerele. Proprietarii sunt oameni prietenosi, mereu gata pentru a satisface curiozitatea și cererile noastre. Acces auto nu este chiar cel mai usor (pe stradă de mai jos este destul de îngust, dar puțin trafic), dar acest detaliu nu se schimba părerea noastră foarte pozitiv de ansamblu a acestui cazare pentru o vacanta de vis pe insula Brac.
Vă mulțumim pentru opinia apartamentele noastre
Stimate domn Manegazzi, Multumesc pentru revizuirea de cazare noastre. Vă dorim toate cele bune pentru tine si dvs. familie și sperăm că veni din nou. Bună ziua Koljatić
am stat in acest apartament pentru 9 nopti. Ne-a placut locul, o mulțime de spațiu, cu tot ceea ce este necesar în interior, totul curat si ordonat, doua terase frumoase, aer condiționat, internet WiFi care fonctioned perfect, la doar câțiva metri de cea mai apropiată plajă .... dar în Bol , la mare este atât de curat peste tot, astfel încât există plaje ewerywhere. am nevoie de câteva minute de metri de centrul de Bol, unde am avut o mare varietate de restaurants.we a avut, de asemenea, o mare placere de a merge la plaja faimoasa "Zlatni Rat". proprietarii - persoane atât de frumoase, prietenoase, discrete, mereu acolo, gata pentru ajutor și sfaturi noi. ne-ar recomanda cu siguranta aceasta cazare care se potrivește absolut descrierii. am avut o vacanță fantastic!
Vă mulțumim pentru a evalua cazare
Stimati domni, Ne bucurăm că am petrecut o vacanță minunată. Vă mulțumim pentru judecători oneste. Vom continua să depună eforturi pentru a avea toți oaspeții noștri sunt îndeplinite. Sunteți întotdeauna binevenit să ne din nou Bună familie Koljatić. Branka și Toni
Vă recomandăm acest apartament de 25 de ani, ne face vacanța noastre de la jumătatea lunii septembrie la începutul lunii octombrie în Koljatic familie ". Prin locația optimă și apartamentul vă puteți bucura de frumosul oraș din Bol, viață insulă complet. Dacă este posibil, vom continua să-și petreacă vacanța cu familia.
Mi-ar recomanda acest apartament pentru mai multe motive: Oraș-Frumos, o promenadă frumos și restaurante superbe mai ales "Topolino", în care veți mânca cele mai gustoase pește în Bolu, și mult mai mult. Apartament-Fantastic aproape de mare, complet echipate, locuințe curate, confortabile și funkcjonalny.Widok la mare, cu două terase. - Gazde minunate! iar acest lucru nu este adesea cazul. Ei trăiesc la parter și este întotdeauna disponibil pentru a ajuta. Noi nu sunt niciodată de două ori în același loc în Croația, dar voi fi aici, pentru anul de 100%. Minunat.