Apartamentele recent renovate sunt situate într-o casă familială, într-un loc liniștit Brodarica, la 100 de metri de plajă. Fiecare apartament are un loc de parcare. Apartamentele sunt bine dotate cu aer condiționat, internet, TV prin satelit, mașină de spălat vase, etc Pretul include lenjerie de pat, prosoape și o băutură de bun venit. Fiecare apartament are o terasă cu mobilier de grădină. Distanța de la orașul Sibenik 5 km, Solaris Resort se află la 3 km, autostrada 5 km, centrul comercial 3 km. În Sibenik și împrejurimile sale există o selecție bogată de patrimoniu cultural și istoric și frumusețea naturală, parcurile naționale Krka și Kornati. Pentru a merge la plaja, nu trebuie să traverseze drumul, dar du-te Pasajul subteran.
Citește mai mult Unități de cazareAtunci când rezervare este obligat să plătească 20% din suma totală, iar restul la sosire. Sosire: după ora 14, dus: până la 11 ore
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareApartamentele recent renovate sunt situate într-o casă familială, într-un loc liniștit Brodarica, la 100 de metri de plajă. Fiecare apartament are un loc de parcare. Apartamentele sunt bine dotate cu aer condiționat, internet, TV prin satelit, mașină de spălat vase, etc Pretul include lenjerie de pat, prosoape și o băutură de bun venit. Fiecare apartament are o terasă cu mobilier de grădină. Distanța de la orașul Sibenik 5 km, Solaris Resort se află la 3 km, autostrada 5 km, centrul comercial 3 km. În Sibenik și împrejurimile sale există o selecție bogată de patrimoniu cultural și istoric și frumusețea naturală, parcurile naționale Krka și Kornati. Pentru a merge la plaja, nu trebuie să traverseze drumul, dar du-te Pasajul subteran
Am avut o ședere minunată la Smart Apartments! Locul a fost curat, modern și bine echipat cu tot ce aveam nevoie. Proprietarii au fost incredibil de amabili și de ajutor, făcându-ne să ne simțim foarte bine primiți. Am stat acolo de cinci ori anul acesta și ne-am rezervat deja șederea pentru anul viitor! Locația este excelentă - aproape de plajă, magazine și tot ce ai nevoie. De asemenea, este o bază excelentă pentru explorarea zonei. Recomandăm cu căldură acest loc și cu siguranță vom reveni.
Locația apartamentului este excelentă, este chiar la capătul străzii, așa că garantează o vacanță liniștită, și totuși este la câteva minute de mers pe jos de plajă și mare. Terasa pe o parte are vedere la mare, iar pe cealaltă parte la peisajul frumos și la verdeață. Apartamentul este extrem de îngrijit și curat, complet și modern echipat, și există o parcare acoperită pentru mașină. Gazdele sunt amabile și de ajutor pentru orice nelămurire și ne-au surprins cu cadouri. Este ideal pentru familiile cu copii care își doresc cu adevărat să se relaxeze, așa că îl recomand.
Apartamentul este curat și foarte bine echipat, cu un balcon cu două intrări, una din dormitor și cealaltă din chicinetă. De asemenea, are mașină de spălat, mașină de spălat vase și parcare acoperită. Pe scurt, totul a fost așa cum a fost descris, iar apartamentul în sine arată chiar mai bine în persoană decât în fotografii. Cele mai apropiate plaje sunt la 3-4 minute de mers pe jos. Gazdele, Anita și Ivica (Ivo), au fost incredibil de ospitaliere și mereu disponibile. Cadourile ne așteptau în frigider, am fost răsfățați cu clătite cu dovleac galben și ni s-au dat legume din grădina familiei lor, iar când am plecat, ni le-au adus. Am primit cadouri făcute chiar de Anita și Ivo. Am petrecut 11 zile de vacanță minunată cu nepotul nostru de 12 ani. Vă mulțumim, Anita și Ivo, și mamei lui Ivo, pentru ospitalitatea minunată și atmosfera familială. Cu cele mai bune gânduri, Madzia, Piotrek și Nikodem.
Vă recomandăm cu căldură să stați la Anita. Apartament curat, bine utilat, spațios, cu o priveliște frumoasă la mare. Gazde foarte ospitaliere! Îl recomandăm și sperăm să revenim aici.
Apartamentul este bine echipat, are tot ce ai nevoie, este impecabil de curat, ne-a întâmpinat răcoriți și cu băuturi răcoritoare binevenite. În apropiere există mai multe plaje din care puteți alege. Parcare acoperită. Gazdele sunt oameni excelenti gata sa ajute si sa va faca sejurul cat mai placut, ne-au ajutat intr-o situatie dificila si le multumim din suflet. Dacă alegeți această cazare, nu veți face nici cea mai mică greșeală.
Apartament foarte curat și bine echipat. Gazdele sunt calde si primitoare!! Plaja langa apartament, cu activitati pentru copii, cafenele, pizzerie!! Ang. 5+
Vacanță scurtă, dar grozavă și liniștită! Apartamentul în care au stat soția mea Helga și bebelușul Roko a fost grozav. Totul este nou, curat, fără plângeri. Apartamentul este situat pe jos la aproximativ 3-5 minute de mare, deci locația apartamentului a fost ideală. În apropiere se găsesc restaurante, brutării și magazine. La recomandarea gazdei, ne-am dus cu copilul pe insula Krapanj, unde excursia cu barca a durat doar aproximativ 5 minute. Am făcut o mică baie în insulă și am mers de-a lungul marginii insulei, deoarece are o promenadă amenajată și o vedere frumoasă la Brodarica și insulele din apropiere. Familia Ivanić a fost o gazdă excelentă și extrem de amabilă, așa că vă recomand să stați în apartamentul lor pentru că nu veți regreta. Familia Ivanić trimite salutări de la Osijek!
Apartament frumos, îngrijit și onorabil, plajă frumoasă și familie minunată ... oameni simpli și dragi, mereu disponibili ... mulțumesc din suflet pentru tot
loc minunat și gazde minunate. Am foarte recomanda. Magda cu familia
Am găsit un loc minunat pentru o vacanță de familie. Vom fi din nou sigur !! Salutări de gazde minunate.
Draga Slavonia, Salutări de la următoarea reuniune.
Cazare excelentă în noul apartament bine echipate, proprietarii de primitor și discret. Locație foarte liniștită și pașnică. Primele plaje decente sunt aproape de doar 5 minute de mers pe jos la strada cu trafic redus. La 5-10 minute cu mașina are o frumoasă plajă de nisip în Zaboric. Centrul de Sibenik este la 10 minute cu mașina.
Credincios, Jelena, Francis și Mary multe mulțumiri pentru un astfel de cuvinte frumoase, ai fost oaspeții noștri. Salutări de la Brodarice