Bine ați venit pe pagina noastră de apartamente. Suntem situați la 380m de la mare, la 50m de la primul magazin, la 1200m de centrul orașului. Avem un grătar comun în curte și o bancă lângă acesta cu o umbrelă de soare. Plata în avans este de 30% pentru rezervare. Soldul se plătește după primirea apartamentului și a facturii după înregistrare. Curățarea este în preț, cu excepția cazului în care apartamentul nu rămâne cât mai aproape de dvs. așa cum este, atunci veți fi taxat la 25 € (studio 3, 4, 5) sau 30 € (1, 2, 6) la părăsirea apartamentului. Mâncăruri nevăzute, cutii de gunoi și altele asemenea. Aplicația este curățată cu Vorwerk, Vă dorim o ședere plăcută.
Citește mai mult Unități de cazareBine ați venit pe pagina apartamentelor noastre din Crikvenica. Timpul de sosire este de la 13h la 20h. Plecare de la 8 la 10 ore Suntem în Crikvenica, strada Podšupera 24, 381m (5 minute de mers pe jos, 8 minute deasupra, are scări) de la prima plajă din imagini. Centru 1 km și 15 minute pe jos. Magazin 1 min (50 m) în spatele proprietății. Autobuzul de oraș merge lângă facilitatea noastră. Aplicația este situată deasupra pasajului care duce la plajă. Prețul; aer condiționat, înregistrare de reședință, parcare, internet Wi-Fi, curățenie finală, de asemenea, cu plata la domiciliu, sau pot fi taxate. Nu avem animale de companie. Apartamente pentru nefumători. Plata în avans este de 30% pentru rezervare.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Toate apartamentele sunt recent construite, dotate cu: aer condiționat, televizor LCD sau LCD, internet wi-fi, baie privată, bucătărie (complet utilată cu bucătărie, farfurii, vase), lenjerie de pat, prosoape (se schimbă după o săptămână) în curte, parcare, spălătorie la cerere și, dacă este necesar, uscarea într-un uscător de rufe la cerere. Mai ales plătit. 5 € App 1, 2 - 1 etaj. Aplicația nr. 1 are vedere la mare. Aplicația nr. 3, 4, 5, 6 - Parter. Aplicația numărul 6 are o privire mică la mare, alte aplicații nu. Aplicația nr. 5 este separată, are vedere la grădină și o terasă separată. Vă dorim o vacanță plăcută și o ședere.
Evaluarea este bun, dar nu excelent, 13 zile nu rămâne schimbat lenjerii de pat, dar oh bine. Proprietarii sunt prietenoase, nu intruziv, 10min mers pe jos la mare, în apropierea satului sunt multe magazine, lotul de piață de cafenele și restaurante. Dacă vă întrebați, mă voi opri din nou la acest hotel Este mult mai probabil decât nu.
Proprietarii sunt corecte prietenos și profesionist, (am stat în apartament 2 + 2 de la 04.09 la 10.09.2016), toate au fost puse în aplicare după cum am convenit. Apartament este lăudabilă, maxim îngrijite și curate !!! Laudă!!!
Bună ziua. Vă mulțumesc pentru revizuire și cuvinte bune pentru noi. Cele mai bune urări. Lucia și Christian