Vă prezentăm oferta apartamentelor noastre și vă sugerăm să vă vedeți confortul și calitatea apartamentelor. Apartamentele - Villa-Ljubica se află într-o zonă liniștită a orașului Crikvenica, în apropiere de talasoterapie, înconjurat de natura mediteraneană, care vă oferă vacanța și relaxarea instinctivă într-unul din cele șase apartamente. Toate apartamentele sunt recent renovate și au o intrare separată. În grădină avem un șemineu mare, unde puteți pregăti mese la grătar și puteți lua masa în frumoasa ambianță a grădinii noastre. Apartamentele sunt situate departe de drumul principal într-un mediu liniștit, astfel încât să garantăm o vacanță liniștită.
Citește mai mult Unități de cazareRezervări În perioada 01 iulie - 31 august, sejurul minim în apartament este de 7 nopți. Toate prețurile sunt exprimate în euro. Prețul include energie electrică, apă, vase, fețe de masă, lenjerie de pat, prosoape, Wi-Fi gratuit și curățenie finală. Taxa de reședință - Taxa de ședere și înregistrarea oaspeților nu sunt incluse în preț - Taxa de ospitalitate pe adult pe zi este de 1, - € Animalele de companie nu sunt permise în apartamente. Mod de plată Plătiți pentru unitatea de cazare selectată în două părți. Prima parte (avans) este plătită în avans la rezervare, iar a doua parte pe care o plătiți în ziua sosirii la unitatea de cazare selectată. Plata în avans este de 35% din prețul total de cazare. - check-in de la ora 14:00 - Check out până la ora 10:00
Taxa de rezidenta nu este inclusa in pret.Am petrecut o perioadă minunată în aceste apartamente. Locație bună, camere curate și plate, cu facilități bine dotate, nu departe de mare, multe plaje la 5-10 minute de mers pe jos. Majoritatea camerelor au intrare separată, ceea ce este foarte confortabil. Camerele sunt bine planificate pentru a menține echilibrul temperaturii, așa că nu aveți nevoie de aer condiționat. Locația apartamentelor este, de asemenea, bună, deoarece puteți ajunge la cel puțin trei supermarketuri în 5 minute cu mașina, inclusiv un Lidl mare la 10-15 minute de mers pe jos. Absența rușilor gălăgioși și brutali este un privilegiu. Apa mării este curată și calmă, iar plajele sunt ușor aglomerate, dar veți găsi întotdeauna un loc separat. Poate că un wi-fi puțin slab va aduce disconfort, dar pentru noi, asta nu a fost o mare problemă, pentru că foloseam roamingul pe internet. Proprietarii au fost foarte ospitalieri și cordiali.
Tocmai am fost cu familia mea pentru un sejur de 9 zile în Vila. Condiții bune, gazde drăguțe. Pe. Plajele sau orașul aproape. În apropiere, puteți alege dintr-o varietate de culori, plaje betonate și stâncoase și o plajă cu nisip pentru familii cu acces excelent la mare (nu este nevoie de încălțăminte). Locul perfect pentru relaxare. Camerele sunt super echipate.