Resnik Apartamentele sunt situate într-o zonă liniștită, la numai 5 minute de centrul orașului. Este un loc ideal pentru cei care au nevoie de odihnă și relaxare, precum și pentru cei care sunt în căutarea pentru alte tipuri de conținut one pot găsi o mulțime de activități și evenimente (evenimente culturale, expoziții, concerte, seri de pescari etc.). La o distanță de numai 100 de metri de casa este o frumoasă plajă lungă kilometru (pietriș și nisip). Distanța de la orașul Trogir, care se află pe lista UNESCO a Patrimoniului Mondial se află la numai 10 minute, iar dacă nu aveți un mijloc de transport, statia de autobus este 100m (orar fiecare 20min). În imediata vecinătate există numeroase restaurante și baruri și promenadă. Fotbal și de baschet, terenuri de tenis și un loc de joacă pentru volei pe plajă departe m SU-100. Orașului castel oferă o selecție largă pentru toate vârstele și tu cu siguranță nu va fi plictisit. Disponibile, oferim parcare gratuită, utilizarea de prosoape și alte necesități pe care le-ar putea avea nevoie, eventual.
Citește mai mult Unități de cazarePlata la intrarea in apartament, sau prin programare. Momentul ideal pentru a ajunge la 12:00 Rezervarea este în siguranță. Cand rezervati cu noi datele tale sunt protejate printr-o conexiune securizată. dumneavoastră este protejată. Informațiile dumneavoastră sunt solicitate în mod exclusiv pentru a garanta rezervarea.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Prețul include o băutură de bun venit, utilizarea de aer condiționat, TV, mașini de spălat și alte aparate de uz casnic. Loc de parcare sub control. Servicii de recepție: Express Check-in / out, schimb valutar, un depozit pentru bagaje, ATM, cec privat in / out animale de companie sunt: La cererea a fost animale de companie sunt acordate și este gratuit. De asemenea, va oferim de închiriat jet-ski.
locație liniștită, plaja frumoasă, aproape de oraș, proprietarii de camere foarte prietenos, curat RECOMANDAT !!!!
Soțul meu și cu mine stau aici în luna iunie. gazda este super frumos, el ne da un spațiu mult pentru a fi liber, dar atunci când ne întrebăm, el ne spune totul despre oraș și ceea ce putem vedea aici. In interiorul apartamentului este foarte frumos, ei au tot ce ai nevoie. Există două televizoare, dispozitiv de răcire cu aer și tot ce ai nevoie în bucătărie pentru gătit. loc minunat, ne întoarcem vara viitoare.
Proprietarul a fost foarte prietenos, apartamentul a fost confortabil și curat și locația a fost mare. Ne-ar veni cu siguranta din nou.
Am stat aici, în luna iulie. Magazin si plaja sunt foarte apropiate, ideale pentru o familie cu copii mici. Proprietarul ne-a salutat cu căldură și ne-a dat toate informațiile necesare. Așteptăm cu nerăbdare să vină din nou aici.
Locatia a fost perfect, la doar câteva minute distanță de aeroport pentru cei care au nevoie pentru a prinde un simplu. Apartamentul este decorat foarte bun gust si este dotata cu tot ceea ce îi trebuie. Foarte curat și ordonat. Proprietarii extrem de util și prietenos. Dacă vom merge vreodată înapoi la Kaštela, cu siguranță vom rămâne din nou aici.