Apartamentul ID 759 are 83 m2. Mobilat luxos și situat într-o zonă frumoasă a orașului Korcula, lângă mare. Apartamentul are piscină proprie, două terase mari și o terasă pentru plajă. Apartamentul are absolut tot ce ai nevoie pentru o vacanță. Două unități de aer condiționat, o baie mare, două televizoare, un spațiu frumos și confortabil, două camere și ai propriul loc de parcare pentru vehiculul tău. Te afli la literalmente 5 minute de mers pe jos de centrul orașului și la 2 minute de plajă. Grătar pe terasă pentru plăcerea ta gastronomică. Apartamentul are o mașină de spălat și uscător, două aparate de cafea, prăjitoare de pâine, aparate de suc etc. Apartamente complet mobilate modern, într-o zonă liniștită a orașului Korcula, situată în primul rând la mare; Facilitatea este situată la 5 minute de mers pe jos de centrul orașului, iar plaja și parcarea sunt chiar în față. Apartamentele și camerele ID 760 și ID 761 și camerele ID 5589 și ID 5599 sunt luxoase. Terasa din spate este, de asemenea, acoperită cu o pergolă și o prelată. Veți avea propriul loc de parcare pentru grătar.
Citește mai mult Unități de cazarePentru rezervări, un avans în valoare de trei nopți din numărul total de nopți trebuie plătit în contul zero în valută străină pe care îl trimitem după solicitarea și acordul dumneavoastră asupra rezervării. Plata se face exclusiv în numerar. Ora sosirii este flexibilă, adică depinde de dacă unitatea de cazare este deja liberă sau dacă oaspeții anteriori trebuie să plece și apoi trebuie să așteptați 2 ore pentru curățenie, dar vă puteți lăsa bagajele la noi dacă ajungeți mai devreme. Este obișnuit să părăsiți unitatea de cazare până la ora 11:00, iar noii oaspeți pot intra la ora 14:00. Avansul-depozitul nu se returnează dacă anulați rezervarea. Orice daună cauzată de oaspete în apartamente-camere se percepe. Ordinea și liniștea casei trebuie respectate, aspect evidențiat în toate zonele. Rezervările se fac în principal prin WhatsApp la +385992064739 NIKO MAROVIC și prin e-mail marovicp@yahoo.com Pero Marovic +38598224974
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Avansul se returnează numai în caz de deces sau boală, cu prezentarea unui certificat medical cu sigiliu.
Piscina din imagini este destinată exclusiv oaspeților din apartamentul A4 ID: 759. Animalele de companie nu au voie să înoate în piscină. În acest caz, oaspetele plătește costul schimbării complete a apei și al curățării piscinei. Orice daună cauzată de oaspete în apartamente și camere se taxează. Ordinea și liniștea casei trebuie respectate, aspect evidențiat în toate zonele. Lenjeria de pat, prosoapele și prosoapele de bucătărie sunt furnizate de noi și nu este nevoie să le aduceți cu dumneavoastră. Curățenia apartamentelor și camerelor se percepe separat de prețul cazării (curățenia apartamentului ID 759 50 de euro; curățenia apartamentelor ID 760 și 761 40 de euro și a camerelor 30 de euro). Parcarea pentru mașini este asigurată doar pentru apartamente și doar pentru camere, dacă utilizatorii apartamentelor nu au vehicule, astfel încât utilizatorii camerelor pot folosi propria noastră parcare. Contactați-ne prin e-mail: marovicp@yahoo.com sau mobil/whats up: +38598244974
Locație perfectă, vedere la mare, apartamente îngrijite și curate și proprietari amabili. De recomandat tuturor!
Apartamente într-o locație excelentă chiar lângă plajă, înconjurate de verdeață, complet echipate, cu piscină, priveliști uimitoare din toate camerele spre mare și Korcula. Gazde extrem de curate, foarte amabile. Ne întoarcem pentru a treia oară pentru o vacanță plăcută.
Iubitul meu și cu mine am petrecut în această vară și anul trecut la Korcula, cu cele mai bune gazde din întreaga lume, familia Marovic - regina doamna Medja, regele domnului Pero și legenda Niko. Cei mai minunați oameni pe care i-am întâlnit vreodată, plini de bunătate, umanitate, căldură, mereu în slujba ta. Am fost amplasați într-o cameră, camera are o baie, totul este atât de îngrijit și curat încât este de nedescris, ne-am simțit foarte confortabili și tot timpul am simțit că am fost acasă acolo. Am avut și o terasă care dă spre frumoasa Marea Korcula (cine o plătește). Chiar sub casă există o plajă cu o priveliște frumoasă a orașului vechi Korcula, pur și simplu cobori scările și te poți arunca deja în mare. Casa este într-o locație excelentă, după câteva minute de mers pe jos ești deja în orașul vechi, totul este foarte aproape, cafenele, magazine, restaurante, iar noaptea este liniște completă pentru odihnă. Parcarea este situată chiar sub casă. Korcula este paradisul de pe pământ, cea mai frumoasă insulă de pe planetă, cu multe golfuri frumoase, fără aglomerații pe plaje, marea limpede și limpede și doar vibrații pozitive. Cu siguranță vom veni din nou la Korcula anul viitor și vom alege din nou cazare cu familia Marovic, anul acesta iubitul meu și cu mine ne-am logodit doar la Korcula, familia Marovic a ajutat iubitul meu să organizeze totul, au organizat o sărbătoare pentru noi și împreună am sărbătorit cea mai frumoasă zi din Viața noastră pe terasa lor frumoasă care oferă o priveliște magnifică asupra lui Korcula, ele sunt pur și simplu cele mai bune, iar cu ele am devenit prieteni grozavi, abia așteptăm anul viitor să îi vedem din nou și să experimentăm toată magia acestei frumoase insule. Împărații noștri MULȚUMIM PENTRU TOȚI !!! Ne vedem anul viitor. Iubiți de Korculanii noștri, Kate și Mate vă iubesc ... Lipo, Doamne ferește
Apartamentul este, de fapt așa cum se arată în anunț. Ea are o vedere frumoasă Korcula. Echipamentele și curățenia sunt la cel mai înalt nivel. Gazdele Niko și Pero sunt cele mai frumoase persoane pe care le-am întâlnit vreodată. Există parcare lângă casă. Apartament de locație este ideală. Cea mai apropiată plajă și centrul orașului sunt la 100 de pași de la kuće.Svake seara are diferite evenimente de pe insula pentru toate gusturile, care va înveseli vacanța. Dacă sunteți gata pentru a explora insula, recomand pentru a vizita golfuri frumoase de pe insulă, care vă va lăsa fără suflare. Ne vom întoarce din nou.
Cea mai bună locație, priveliște uimitoare, plajă mică în fața casei (bună pentru copii), mare foarte curată, oameni deosebiți. Ma voi intoarce!
Am vizitat apartamentul nostru din Medmar de 9 ori în ultimii 8 ani. Vă pot spune că vederea de pe terasă este neprețuită. Nici măcar nu mergem la plajă, deoarece marea este peste stradă. Așa că mergem doar să înotăm și să ne întoarcem în paradisul nostru. Medja este cea mai bună gazdă din întreaga lume. Te gândești doar la ceva, se va asigura că o vei obține. Am devenit o familie de-a lungul anilor cu ea și cu Pero. Apartamentul 2 + 1 este foarte confortabil, cu un dormitor mare, baie spațioasă și bucătărie. Este bine pastrat si intotdeauna curat. De asemenea, folosim un dormitor la etaj. Există doar câteva minute de mers pe jos de orașul vechi, unde aveți restaurante frumoase, piața fermierilor, piața de pește și magazinele de bacanie. Există concerte live la baruri și restaurante în fiecare seară, într-adevăr oferă vacanței o atmosferă, dar nu vă deranjează somnul. Singurul lucru care te "deranjează" în timpul nopții sunt sunetele magice ale mării. Călătoria este pasiunea noastră, dar apartamentul Medmar este paradisul nostru favorit ..
Soția mea și cu mine am fost călătoresc în Korcula, la sfârșitul lunii septembrie și au avut noroc de a fi rezervat Medmar Marovic. Camera are tot ce ai nevoie cu facilități de duș bune și o mică bucătărie. Ne-a placut in special balconul cu vedere incredibila a muntelui peste apă și orașul vechi Korcula. Într-adevăr uimitoare, pentru a face o experiență foarte memorabil. Noi recomandăm cu tărie.
Era timpul nostru a 2-aici și suntem asigurat că nu există cazare nu mai bine în Korcula decât apartamentele Medmar. Este foarte aproape de centru și încă suficient de departe pentru a avea o vacanță liniștită. Apartamentul este foarte curat și nu au nimic care lipsesc. Se simte ca acasă :) Meda este cea mai dulce doamna care face șederea chiar mai confortabil! Punctul de vedere este minunat și mică plajă privată chiar în fața casei este soluția perfectă pentru a evita plajele publice. Medmar apartamente sunt într-adevăr alegerea perfecta pentru o vacanta perfecta !!! Vă mulțumesc și Pero !!!! Meda
Mulțumiri Heni și Gabor pentru o astfel de cuvinte frumoase și comentarii.
Am avut un sejur minunat la apartamente Medmar pe Korcula. Am călătorit cu un alt cuplu și au avut cele doua apartamente la etaj, cu un balcon cu vedere la mare și orașul vechi. Locatia este perfecta. La mai puțin de o plimbare de 5 minute de orașul vechi astfel încât este ușor să meargă înainte și înapoi. Există o zonă de înot stâncos, cu pași până la mare literalmente peste stradă mică de aproximativ 25 de picioare de apartament. Mi-ar găsi greu pentru a găsi o locație mai bună. De-a lungul cu balcon cu vedere la mare, există un patio din spate foarte spațioasă, înconjurată de pomi fructiferi în cazul în care ne-am bucurat de picnicurile. Apartamentele erau foarte curate și au toate facilitățile care am avut nevoie. bucătărie mică frumos, cu fiecare ustensilă și aparat de ai avea nevoie. Mi-ar recomanda foarte aceste apartamente pentru oricine. Ca un bonus, d-na Marovic este o gazda minunata. Ea ne-a invitat în apartamentul ei de mai jos pentru a vizita și să aibă un toast de ei portocaliu de casă lichior. Este cu siguranță adăugat la experiența noastră extraordinară de pe insula Korcula. Sperăm să fie din nou într-o zi în curând.
Vă mulțumim Brett pentru o astfel de cuvinte frumoase și comentarii.
Am fost opt zile în apartament, la începutul lunii iulie 2015. Apartament de lux și satisface complet toate acuzațiile. Apartament balcon oferă o vedere frumoasă a orașului vechi și canalul mare în conformitate cu Peljesac și Korcula vele iahturi frumoase și jadernice. Marea de sub apartamentul este extrem de clară. Orașul în sine este foarte aproape, așa că invită să plimbari scurte apropiere Kavar, restaurante și atracții. Priporočava Belin taverna din satul Zrnovo și taverna Feral în Lumbarda. Mai presus de toate, vă mulțumesc pentru amabilitatea și ospitalitatea medzi doamnelor. Așa cum am spus, la plecarea de medzi MRS - Vă mulțumesc și vă vedeți
Stimati, Aici, deoarece eu nu sunt acasă, dar mama mea că ați primit și au salutat, aș dori să vă mulțumesc pentru cuvintele de laudă în orice mod. Sper că va veni din nou la noi și să vedem cum ai spus, atunci voi fi, probabil, acasă pentru că am auzit toate cele bune despre tine. Salutari și mulțumiri din nou Cu sinceritate Pero Marovic
doi ani la rând am stat și cu siguranță va merge acolo din nou! Fara indoiala! Locație perfectă, totul curat, nu la 2 minute, centrul orasului este la doar 5 minute de mers pe jos, smochine proaspete (dacă există în luna august), pe care o puteți cumpăra în magazin chiar sub apartamentele ... mare .... Nu este nimic de adăugat și nici la pachet! și doamna printre (proprietăreasa) spune excelent rozata :-)
Draga Zeljka Vă mulțumesc pentru cele mai frumoase sate de comentariu cu adevărat excelent. Suntem foarte încântați că ați fost oaspetele nostru și că ai fost mulțumit cu totul,. Sper să te văd în viitor, să vină cu noi pe Korcula în apartamentele noastre. Salutări Pero Marovic
Am stat în apartament în timpul mijlocul de august 2013 si suntem incantati cu curățenia și echipamente similare, o vedere care se intinde de la balcon, precum și locația de apartament, deoarece se află în imediata vecinătate a centrului orașului, dar destul de departe pentru o vacanță liniștită. Cazarea este sigur de a recomanda!
Stimate toate, Vă mulțumesc foarte mult pe comentariul tau adevărat excelent. Suntem foarte bucuroși că ați fost oaspeții noștri și ai fost fericit cu totul. Sper să te văd în viitor, pentru a veni cu noi în Korcula în apartamentele noastre. Salutari Pero Marovic
Suntem un cuplu de italieni care a stat o săptămână în acest apartament în iulie 2013, și trebuie să spun că nu am nici o critică de a face, atât pentru proprietari, foarte util, nici locația casei mai puțin și mai puțin în același apartament foarte bine îngrijiți. Raportul calitate / pret este corect, de asemenea, bazate pe datele șederii, astfel încât opinia noastră este favorabil, și putem recomanda tuturor celor care doresc să petreacă o vacanță frumoasă în această insulă la fel de frumos.