Camere Maria -
Krk - Insule croate

preț de la LEI 1.100 pe noapte Vrbnička 23, Krk

Mai multe despre proprietar
Descriere detaliata

Casa este situată într-o locație foarte atractivă, într-un cartier liniștit, deasupra hotelurilor Koralj și Dražice, la doar 200 m de plajă, cu o pădure de pini și la zece minute de mers pe jos de centrul orașului. În casă închiriem 3 apartamente pentru 2 - 4 persoane și 4 camere pentru 2 persoane. Camerele sunt situate la parterul casei. Camerele au răcire și încălzire, baie proprie. Oaspeții pot folosi bucătăria comună, terasa și masa, dacă doresc. Bucătăria este dotată cu: frigider, aragaz, cuptor, aparat de cafea, fierbător, vase și tacâmuri.

Citește mai mult Unități de cazare
Preț de la LEI 210 pe noapte
ID: 85755 Cameră Cazare pentru două persoane (16 m2)
InternetAer condiţionatTVBaieParcare Mai multe detalii
Preț de la LEI 210 pe noapte
Preț de la LEI 236 pe noapte
ID: 85754 Cameră Cazare pentru două persoane (18 m2)
InternetAer condiţionatTVBaieTerasă Mai multe detalii
Preț de la LEI 236 pe noapte
Mai multe informații
Plăți și termeni

- Acceptăm rezervări prin e-mail. - Pentru confirmarea rezervării, este necesar un depozit de 50% din suma totală prin transfer bancar (IBAN). - După plata avansului, trebuie trimisă o copie a chitanței de plată. - La primirea plății, rezervarea este considerată valabilă. - Restul sumei se plătește în numerar la sosire, după cazare și odihnă de călătorie. - Imediat la sosire, vă rugăm să lăsați documentele personale pentru înregistrare. Check-in la ora 15:00 și check-out până la ora 10:00. Notă: Prețul este majorat cu 30% pentru sejururi mai mici decât numărul planificat de nopți. Fumatul nu este permis în cameră. Animalele de companie nu sunt permise. Taxa de turist este inclusă în preț.

Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Politica de anulare

În caz de neprezentare sau anulare, avansul nu se returnează, acesta putând fi utilizat în alt moment, prin acord. Dacă oaspetele nu sosește în termen de 24 de ore, camera este oferită unei alte persoane.

Distante
  • Mare 200 m
  • Plajă 200 m
  • Centru 700 m
  • Alimentara 300 m
  • Restaurant 300 m
  • Doctor 800 m
  • Farmacie 900 m
  • Banca 900 m
  • Oficiu poştal 900 m
  • Staţie de gaz 200 m
  • Staţie de autobuz 900 m
  • Aeroport 27 km
  • Port 6 km
  • Activităţi sportive 200 m
  • Disco club 8 km
  • Casino 50 km
  • Parcul Național 45 km
Tip plajă
Plajă cu nisip
Plaje de prundis
Plaja de beton
Extra oferta

Oferim oaspeților o băutură de bun venit.

Locația noastră
Arată cazare în apropiere Arată atracții din apropiere Camere Maria listare a fost vizualizat de
3351 ori de la 29.04.2026.
Vjekoslav Šimić
Vorbește:
Croată
Engleză
Germană
Italiană
Slovaca
Slovenă
Mai multe despre proprietar
Formular de contact
Conţinutul acestui formular va fi trimis direct catre e-mail-ul agenţiilor de publicitate. Este folosit doar pentru a solicita informaţii despre rezervarea unei locatii. Orice altă utilizare constituie un abuz si este considerat impotriva termenilor si conditiilor ApartamenteCroatia.com.
Puncte de interes în apropiere Camere Maria
Ai fost cazat aici? Scrie un comentariu!
Ultimele anunturi
Apartamente Dunja Pag, Insule croate
La Marea Tribunj, Regiunii Sibenik
Apartament Maslina Orebić, Dubrovnik
Apartamente Golub Krk, Insule croate