Apartamente modern echipate, cu o bucătărie complet utilată, fierbător, prăjitor de pâine, cuptor cu microunde, aparat de cafea, fiecare apartament are fier de călcat, seif și uscător de păr.
Unități de cazareLa rezervare se achită 50% din suma achitată, iar restul cu 30 de zile înainte de sosire. Rezervarea poate fi anulată fără plata unei taxe cu până la 75 de zile înainte de sosire. Sosirea, adică check-in-ul, se face după ora 14:00 și până la ora 23:00, iar plecarea se face până la ora 10:00. Vă rugăm să anunțați orice posibilă rezervare în avans prin WhatsApp pentru a evita posibile suprapuneri, adică rezervări duble. Bine ați venit!
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Anularea fără taxe este posibilă cu până la 75 de zile înainte de sosire, adică suma plătită de 50% va fi rambursată integral.