Ooops, se pare că această proprietate nu mai este disponibilă. Nu vă panicați, vă asigurăm o minunată ofertă de cazare similară în orașul Omiš și regiunea Regiunea de Split!

Apartamente Villa Pošćer -
Omiš - Regiunea de Split

preț de la LEI 610 pe noapte

Mai multe despre proprietar
Descriere detaliata

Vila Poscer este situat pe malul frumoasa Riviera Omis într-un loc turistic mic Lokva Rogoznica. Casa este situat deasupra drumului principal, intr-un mediu foarte natural și liniștit. Vila Poscer are trei apartamente complet echipate și este destinația ideală pentru vacanțe de familie. Casa este inconjurata de 3000 de metri pătrați de proprietate privată. Aproximativ 40 de metri mai jos de casa este frumoasă plajă cu pietriș, una dintre cele mai atractive plaje din acest domeniu. In fata casei este o curte cu gratar, care este disponibil pentru toți oaspeții. Centrul de restaurant, magazin alimentar și o cafenea este situat la 100 de metri de casă. Vin de casă, nuc, coniac si alte delicatese locale pot fi cumpărate de la localnici în apropiere. De asemenea, doresc să viziteze orașul de Omis distanțat 8 km și orașul Split, situat la 32 de kilometri de apartament. Apartamente Poscer siguranță vă oferi o vacanță liniștită și relaxantă Accesul la plaja este securizat, sub străzi. Ideal pentru o vacanță fără griji cu copii.

Citește mai mult Unități de cazare
Preț de la LEI 121 pe noapte
ID: 37475 A2 Apartament pentru două persoane (35 m2)
InternetIncălzireFrigiderAnimalele permiseBaie Mai multe detalii
Preț de la LEI 121 pe noapte
Preț de la
LEI 121 / noapte
Preț de la LEI 202 pe noapte
ID: 37476 A4 Apartament pentru patru persoane (45 m2)
InternetIncălzireFrigiderAnimalele permiseBaie Mai multe detalii
Preț de la LEI 202 pe noapte
Preț de la
LEI 202 / noapte
Preț de la LEI 252 pe noapte
ID: 37477 A5 Apartament pentru cinci persoane (0 m2)
InternetIncălzireCuptor cu microundeAnimalele permiseBaie Mai multe detalii
Preț de la LEI 252 pe noapte
Preț de la
LEI 252 / noapte
Mai multe informații
Plăți și termeni

Avans de 25% (acord opțiune) Restul prețului clientul plateste la sosire și intrarea în apartament. Ajungând la apartament 11h Lăsați apartament 10h Sosire de oaspeți are dreptul de a folosi parcarea și dușuri în aer liber, și chiar înainte de a ajunge un apartament rezervat. Oaspeți în acord cu proprietarul în ziua de plecare pot sta și de a folosi parcarea și a mediului de casa pana seara.

Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Distante
  • Mare 40 m
  • Plajă 30 m
  • Centru 100 m
  • Alimentara 90 m
  • Restaurant 100 m
  • Doctor 7 km
  • Farmacie 7 km
  • Banca 7 km
  • Oficiu poştal 90 m
  • Staţie de gaz 7 km
  • Staţie de autobuz 7 km
  • Port 7 km
Tip plajă
Plaje de prundis
Extra oferta

Posibilitatea de a organiza excursii cu barca noastră familie (11m) Excursii de pescuit, excursii panoramice, barca taxi. Inchiriere garaj Animalele de companie sunt binevenite (în acord cu proprietarul) În casa exista un mini-tabără cu 25 de persoane Oaspeții au dreptul de a utiliza toate facilitățile din jurul obiectului, cu excepția spațiilor proprietari privați

Darinka Knezović Publicitate de la 2015
Vorbește:
Croată
Engleză
Germană
Cehă
Slovaca
Puncte de interes în apropiere Apartamente Villa Pošćer
Ai fost cazat aici? Scrie un comentariu!
Ultimele anunturi
Apartament Astoria Zaostrog, Regiunea de Split
Apartamente Stella Pag Zubovići, Insule croate
Kuća Milan Kornat, Insule croate
Apartamente Dora Privlaka, Regiunea Zadar