Apartamentele familiei Jambrović sunt situate în Dolac, un golf mic și liniștit, situat la trei kilometri nord de Primošten. Apartamentele sunt modern utilate, cu o suprafață de până la 90 de metri pătrați și pot găzdui 4-6 persoane. Unitatea de cazare este situată la 500 m de plajă, pe o pantă lină, cu o priveliște frumoasă asupra mării. În fiecare dimineață, un camion de livrare cu produse proaspete de panificație și, mai rar, cu pește proaspăt sosește în apropierea unității.
Citește mai mult Unități de cazareRezervare: 100 EUR. Ora de plecare până la ora 10:00, ora de sosire de la ora 13:00 sau la cerere.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.În cazul anulării rezervării cu până la 30 de zile înainte de începerea programării, este posibilă o rambursare de 100% a avansului.
Posibilitatea de a folosi grătarul exterior și dușul. Parcare privată.
O experiență grozavă! Gazde prietenoase atât telefonic, cât și personal, apartament frumos, curat, spațios, terasă frumoasă și, în mare parte, totul pozitiv.