Tonka Apartamentele sunt situate în centrul de Promajna doar 50m de plaja. Apartamentele sunt complet mobilate - aer condiționat, internet Wi-Fi, TV prin satelit. Toate apartamentele au un balcon cu vedere la mare.
Unități de cazarePentru a confirma rezervarea dvs., trebuie să plătească 35% din suma totală a rezervării. Restul va fi plătit la sosire. Plata se face în euro sau echivalentul în euro, la o rata de mijloc al CNB.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Ultima ofertă Minu: Jumătate *** € 12,5 per persoană *** Ofertă specială: 2 adulti + copii sub 12 ani GRATUIT! *** BED și consiliul de € 22.5 PE PERSOANA! *** 2 adulți și un copil de până la 12 ani de la 45 € pe noapte / demipensiune!