Într-un sat liniștit de pescuit de pe insula Pag într-o locație excelentă (primul rând spre mare, unde avem acostări pentru bărci mai mici, iar pentru portul mare Simuni se află la 200 m), oferim apartamente de 2-6 persoane. Pentru oaspeții noștri avem un șemineu în aer liber, duș și propria noastră parcare acoperită. O plajă de pietricele cu pini se află la aproximativ 400 de metri.
Citește mai mult Unități de cazareO plată în avans de 3 zile se plătește la rezervare, restul după sosirea la apartamente. Sosire după 14:00, plecare până la 10 dimineața.
Taxa de rezidenta nu este inclusa in pret.Posibilitatea folosirii grătarului exterior și a dușului exterior. De asemenea, asigurăm acostări pentru bărci.