Ooops, se pare că această proprietate nu mai este disponibilă. Nu vă panicați, vă asigurăm o minunată ofertă de cazare similară în orașul Split și regiunea Regiunea de Split!

Apartamente Kegalj -
Split - Regiunea de Split

preț de la LEI 0 pe noapte

Mai multe despre proprietar
Descriere detaliata

Apartamente complet mobilate în Golful Kastela, Split și Omis. Apartamente în Golful Kastela și Omis situat în apropiere de plajele și au o vedere la mare, în timp ce Apartament din Split este situat în apropiere de centrul orașului vechi și este ideal pentru cei care doresc să experimenteze Split și toată frumusețea ei. Toate cele trei apartamente sunt decorate fin și elegant pentru a se potrivi vacanta perfecta. Apartament Palma în Golful Kastela departe de blocajele în trafic și este situat într-o zonă de la distanță înconjurată de plante mediteraneene și pomi fructiferi, ale căror fructe se pot gusta în timpul verii și în restul anului. Apartament Split este doar o plimbare de 15 min de la palat și este ideal pentru persoanele care doresc să viziteze Split și împrejurimile sale și să se bucure de viața orașului. APARTAMENTE situate pe Brzet, Omis Zona este cunoscută pentru plajele sale frumoase și promenade. După uživanaj frumoase plaje vă puteți relaxa în timp ce se bucură de vedere și uitam la apus de soare de la vlastitiog balcon.

Citește mai mult Unități de cazare
Pret la cerere
ID: 20569 A2+3 Apartament pentru două persoane, cu trei paturi suplimentare (50 m2)
InternetAer condiţionatTVAnimalele permiseMic dejun Mai multe detalii
Pret la cerere
Mai multe informații
Plăți și termeni

Plata se poate face prin plata facturii sau prin intermediul PayPal. Depozitul este de 20% din costul total, iar acesta trebuie să fie plătit la momentul rezervării. Sosire și de plecare nu este sigur, dar este negociabil.

Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Distante
  • Mare 1.4 km
  • Plajă 1.4 km
  • Centru 1.2 km
  • Alimentara 50 m
  • Restaurant 100 m
  • Doctor 200 m
  • Farmacie 100 m
  • Banca 300 m
  • Oficiu poştal 300 m
  • Staţie de gaz 200 m
  • Staţie de autobuz 1.5 km
  • Gară 1.5 km
  • Aeroport 23 km
  • Port 1.6 km
  • Activităţi sportive 800 m
  • Disco club 700 m
  • Casino 400 m
Tip plajă
Plajă cu nisip
Plaje de prundis
Plaja de beton
Extra oferta

Toate cele trei apartamentele oferă cazare ideală pentru micul dejun familia ta, și dacă aveți orice întrebări noi suntem aici pentru a vă ajuta și să furnizeze toate informațiile necesare

Andrea Kegalj Publicitate de la 2013
Vorbește:
Croată
Engleză
Italiană
Franceză
Puncte de interes în apropiere Apartamente Kegalj
Ai fost cazat aici? Scrie un comentariu!
Ultimele anunturi
Casa mobila Domina Pirovac, Regiunii Sibenik
Mobilna kućica DOMINA Pirovac, Regiunii Sibenik
Apartament M&M Rab Lopar, Insule croate
Dado Zaostrog, Regiunea de Split