La etajul 1 al unei case de familie, într-o parte liniștită din Vodice, la capătul locației, există un apartament complet mobilat. Vă așteaptă 4 dormitoare cu aer condiționat, 3 băi, living cu aer condiționat, sufragerie, bucătărie și terasă frumoasă proiectată pentru distracție. Casa are curte, peluză și este sigură pentru joacă pentru copii. În curte este un grătar cu o masă pentru adunările tale! Bucătăria conține 2 frigidere, mașină de spălat vase, cuptor cu microunde, filtru de cafea filtru, prăjitor de pâine, mixer ... Cea mai apropiată plajă se află la 400 de metri, este o plajă mai liniștită, la 600 de metri se află plaja Hangar, în fața hotelului OlimpijaSky, acolo aștepți marea, restaurante, baruri , sport. Parcarea este oferită, vă aflați la 15 minute de mers pe jos de centru. Šibenik se află la 12 km, Zadar la 60 km, Split la 80 km distanță ... Există mai multe insule locuite și nelocuite în Vodice, care pot fi ușor accesibile, scăldate, mâncate, plimbate și create amintiri de neuitat cu familia sau prietenii!
Citește mai mult Unități de cazareCând rezervați, plătiți o reducere de 20% din contul nostru, restul la sosire! În caz de anulare justificată, vă vom rambursa avansul dacă anulați cu 30 de zile înainte de sosirea programată! Timpul de sosire este de 15 ore, în cazul sosirii timpurii vi se oferă spațiu de toaletă și bagaje! Timpul de ieșire este de până la 11 ore. Dar dacă disponibilitatea apartamentului permite, timpul de intrare și ieșire din apartament poate fi ajustat la nevoile dvs. Suntem cu toții de acord!
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Bine ai venit băutură pentru copii și adulți la sosire! Vă stăm la dispoziție pentru orice întrebări și informații despre vacanța dvs., așteptăm cu nerăbdare să vă vedem!