Apartamente VulinVodice - Regiunii Sibenik

preț de la LEI 1.607 pe noapte
Descriere detaliata

Cladirea este situata intr-o strada fara margini si linistita. Apartamentele sunt complet utilate si modern. Este la 5-10 minute de mers pe jos până la plajă și la 15 minute de mers pe jos până în centru. Există parcare păzită în curtea din fața clădirii, există un grătar în fața clădirii care este disponibil pentru oaspeți.

Unități de cazare
Mai multe informații
Plăți și termeni
Rezervarea se plătește în contul gazdei (100 euro), iar restul se plătește cash la sosirea oaspetelui. Ora ideală de sosire este de la ora 14, iar plecarea până la ora 10. Dacă apartamentul a fost gol sau gata cu o zi mai devreme, oaspetele poate veni mai devreme, totul prin acord și în contact cu oaspetele. Aceeași regulă se aplică la plecare. Cu acord, este posibil să mai stați câteva ore dacă niciun oaspete nu vine la apartament în aceeași zi.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.
Politica de anulare
Pentru toate rezervările ulterioare, aprob anularea gratuită cu până la 15 zile înainte de sosirea oaspetelui, iar la sfârșitul acestei perioade, compensația către chiriaș se ridică la 30%.
Extra oferta
Pe lângă închiriere, oferim o băutură de bun venit care se află în apartament. Prețul include utilizarea bicicletelor la nevoie (dacă este disponibilă). În acord cu oaspetele, oferim o cină în timpul șederii în unitatea noastră.