Acest apartament are două paturi, un pat de o persoană (90x200cm) și un pat dublu Quinn (140x200cm), o bucătărie mică (120cm lățime) și o baie privată cu duș cu efect de ploaie. in fata apartamentului se afla un coridor comun pe care il imparti cu alte 3 apartamente, precum si o masina de spalat rufe si un fier de calcat pe care le poti folosi liber. De asemenea, vă puteți lăsa bagajele pe coridorul comun înainte de check-in sau după check-out, dacă este necesar.
Citește mai mult Unități de cazareDescrierea modelelor de plata si rezervare, sume de plata in avans, ora ideala de sosire si plecare...etc.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Precizati conditiile in care se ramburseaza avansul
Este de dorit să enumerați tot ceea ce oferiți, cu excepția închirierii de cazare. De exemplu băutură de bun venit inclusă în preț, posibilitatea închirierii unei bărci, excursii organizate etc.