Bine ați venit la Apartamentele Pavlović – oaza voastră de liniște în inima orașului Supetar! Situate într-una dintre cele mai atractive și, în același timp, liniștite zone ale orașului Supetar, pe insula Brač, Apartamentele Pavlović sunt alegerea ideală pentru o vacanță perfectă și relaxantă. Bucurați-vă de apropierea mării, a diverselor plaje și a promenadei orașului – totul este la îndemâna dumneavoastră! Casa noastră este situată în primul rând de case familiale, chiar în spatele complexelor hoteliere, ceea ce asigură liniște și intimitate, dar și imediata apropiere a tuturor facilităților importante. Cea mai apropiată plajă este la doar 250 de metri distanță, magazinul este la 50 de metri distanță, iar la promenada pitorească puteți ajunge într-o plimbare ușoară de cinci minute. Facilitatea dispune de un total de opt unități de cazare modern echipate, cu diferite capacități: 4 apartamente studio pentru două persoane, 3 apartamente pentru patru persoane, 1 apartament mare la parter, care poate găzdui până la zece persoane – ideal pentru familii mai mari sau grupuri de prieteni. Toate apartamentele sunt climatizate și complet utilate – inclusiv bucătărie, sufragerie, baie, terasă privată,
Citește mai mult Unități de cazarePlata este posibilă prin internet banking sau pe loc cu un avans preplătit în valoare de 20% din valoarea totală a rezervării. Check-in-ul se face începând cu ora 15:00, iar check-out-ul este până la ora 10:00.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Avansul poate fi rambursat în caz de anulare la timp, cu condiția ca termenul limită de anulare să fie cu cel puțin 14 zile înainte de data rezervată.